AGÜ UİS Giriş, Abdullah Gül Üniversitesi UİS, AGÜ Öğrenci Bilgi Sistemi

AGÜ UİS Giriş, Abdullah Gül Üniversitesi UİS, AGÜ Öğrenci Bilgi Sistemi. Abdullah Gül Üniversitesi Bilgi Yönetim Sistemi (Öğrenci Girişleri AGÜ UİS,AGÜ ÖBS,AGÜ Öğrenci Giriş,) AGÜ Öğrenci Bilgi Sistemi Abdullah Gül Üniversitesine https://uis.agu.edu.tr/buis/Login.aspx  Abdullah Gül Üni UİS adresinden ulaşılabilir.
Abdullah Gül Üniversitesi  Bilgi Yönetim Sistemi AGÜ UİS Giriş yapan Öğrenciler, AGÜ Akademik Takvim, AGÜ Yemek Listesi, AGÜ Ders Kaydı, AGÜ Ders Programı, AGÜ Sınav Tarihleri, AGÜ Vize Tatihleri, AGÜ Final Tarihleri, AGÜ Sınav Sonuçları, AGÜ Vize Sonuçları,AGÜ Final Sonuçları, AGÜ Bütünleme Sonuçları, Öğrenci Harç Durum Bilgileri, Devamsızlık Bilgileri ve Not Bilgilerini öğrenebilirler.

https://uis.agu.edu.tr/buis/Login.aspx Adresinde giriş yapabilirsiniz. AGÜ UİS EDU giriş için AGÜ UİS Şifremi Unuttum,AGÜ UİS İlk defa Şifre alacağım diyorsanız yukarıdaki linki tıklayınız.

İlk şifre oluştururken problem yaşayan ya da şifrelerini sıfırlamak isteyenler öğrenciler bölüm sekreterliklerine başvurularını yapabilirler.


AGÜ ÖĞRENCİ DEKANLIĞI

Abdullah Gül Üniversitesi Öğrenci dekanlığı (AGÜ OİDB)  http://od.agu.edu.tr/ adresinde hizmet vermektedir. Abdullah Gül Üniversitesi İletişim Bilgilerini, Adres ve Telefonunu öğrenmek ve AGÜ ÖİDB’da işlem yapmak için TIKLAYINIZ


AGÜ AKADEMİK TAKVİM

Abdullah Gül Üniversitesi Akademik Takvimi, AGÜ Akademik Takvimi, AGÜ Güncel Akademik Takvimi, AGÜ Akedemik Takvim 2018 Bahar Dönemi, AGÜ Akademik Takvimi 2019 Güz Dönemi,AGÜ Akademik Takvimi 2019 Bahar Dönemi,
AGÜ Akademik Takvim İçin TIKLAYINIZ

AGÜ DERS KAYITLARI

Abdullah Gül Üniversitesi Ders Kayıtları, AGÜ Ders Kayıtları, AGÜ Ders Kayıtları

AGÜ Ders Kayıtları Dönemi Katkı Payı – Öğrenim Ücreti Ödemeleri ile İnternet Üzerinden Ders Kayıtları  her eğitim-öğretim yılı Bahar ve Güz dönemi, ÖĞRENCİ DERS KAYITLARI  üniversite yönetimince belirlenen tarihlerde yapılmaktadır.

Öğrencilerin seçtikleri dersler için danışman onayları (Ekle/Sil) üniversite yönetimi tarafından belirlenmektedir.

Harç ödemeleri ve İnternet üzerinden ders kayıtları, hazırlıkları bitmiş birimler tablo halinde gösterilecektir.

Öğrenciler harç ödemelerini, belirtilen tarihlerden itibaren Türkiye Is Bankasi aracılığı (yurt içindeki her hangi bir şubesi, bankamatikler, internet şubesi, telefon şubesi) ile öğrenci numarasını beyan ederek ödeme yapabilirler.

** İkinci üniversite olarak (her iki üniversite de aktif öğrenciler) üniversite  kayıtlanan veya eğitimi devam eden öğrenciler  harç borçlandırma işlemleri devam edenler  ders kayıtlarını yapmadan önce harç borçlarını sorgulamaları ve varsa ödemelerini yaptıktan sonra kayıtlarını tamamlamaları önemle duyurulur.


AGÜ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Abdullah Gül Üniversitesi İletişim,Adres ve Telefon Bilgileri:

Ulaşım

 
(Visited 854 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir