Bahçeşehir Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi, BAU OIS

Bahçeşehir Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi Giriş, BAU OIS. Bahçeşehir Üniversitesi OBS Giriş, Bahçeşehir Üniversitesi Öğrenci İşleri, Bahçeşehir Üniversitesi UBYS, Bahçeşehir Üniversitesi Otomasyon, Bahçeşehir Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi. Bahçeşehir Üniversitesi Kampüs Bilgi Yönetim Sistemi. Bahçeşehir Üniversitesi Bilgi Yönetim Sistemi (Öğrenci Girişleri Bahçeşehir Üniversitesi OBS, BAU Kayıt Bilgi Sistemi, Bahçeşehir Üniversitesi Öğrenci Giriş,) Bahçeşehir Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemine https://panda.bahcesehir.edu.tr/auth/login adresinden ulaşılabilir.
Bahçeşehir Üniversitesi Öğrenci  Bilgi Yönetim Sistemi, Bahçeşehir Üniversitesi OBS Giriş yapan Öğrenciler, Bahçeşehir Üniversitesi  Akademik Takvim, Bahçeşehir Üniversitesi Yemek Listesi, Bahçeşehir Üniversitesi Ders Kaydı, Bahçeşehir Üniversitesi Ders Programı, Bahçeşehir Üniversitesi Sınav Tarihleri, Bahçeşehir Üniversitesi Vize Tatihleri, Bahçeşehir Üniversitesi Final Tarihleri, Bahçeşehir Üniversitesi Sınav Sonuçları, Bahçeşehir Üniversitesi Vize Sonuçları, Bahçeşehir Üniversitesi Final Sonuçları, Bahçeşehir Üniversitesi Bütünleme Sonuçları, Bahçeşehir Üniversitesi Öğrenci Harç Durum Bilgileri, Devamsızlık Bilgileri ve Not Bilgilerini öğrenebilirler.
 

Adresinde giriş yapabilirsiniz. Bahçeşehir Üniversitesi  OBS EDU giriş için OBS Bahçeşehir Üniversitesi Şifremi Unuttum, OBS Bahçeşehir Üniversitesi İlk defa Şifre alacağım diyorsanız yukarıdaki linki tıklayınız.

İlk şifre oluştururken problem yaşayan ya da şifrelerini sıfırlamak isteyenler öğrenciler bölüm sekreterliklerine başvurularını yapabilirler.


Bahçeşehir Üniversitesi ÖĞRENCİ DEKANLIĞI

Bahçeşehir Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı (Bahçeşehir Üniversitesi OİDB)  https://bau.edu.tr/icerik/liste/tip_kodu/blog/blog_id/5791  adresinde hizmet vermektedir. Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Bilgilerini, Adres ve Telefonunu öğrenmek ve Bahçeşehir Üniversitesi ÖİDB’da işlem yapmak için TIKLAYINIZ

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

TELEFON 444 28 64


Bahçeşehir Üniversitesi AKADEMİK TAKVİM

Bahçeşehir Üniversitesi Akademik Takvimi, Bahçeşehir Üniversitesi Akademik Takvimi, Bahçeşehir Üniversitesi Güncel Akademik Takvimi, Bahçeşehir Üniversitesi Akademik Takvim 2018 Bahar Dönemi, Bahçeşehir Üniversitesi Akademik Takvimi 2019 Güz Dönemi, Bahçeşehir Üniversitesi Akademik Takvimi 2019 Bahar Dönemi,
Bahçeşehir Üniversitesi Akademik Takvim İçin TIKLAYINIZ

Bahçeşehir Üniversitesi DERS KAYITLARI

Bahçeşehir Üniversitesi Ders Kayıtları;

Ders Seçim Takvimi

Lisans 2. ve 3. sınıf öğrencilerimiz için ders seçim işlemleri bugün saat 12:00’den sonra açılacaktır. 1. Sınıflar için sistemin açılma saati daha sonra duyurulacaktır.


Bahçeşehir Üniversitesi İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bahçeşehir Üniversitesi İletişim, Adres ve Telefon Bilgileri:

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP): bahcesehiruniversitesi@hs01.kep.tr

Beşiktaş Güney Kampüs

(Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Eğitim Bilimleri Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Yabancı Diller Yüksekokulu)

Posta Adresi: Çırağan Caddesi

Osmanpaşa Mektebi Sokak

No: 4 – 6

34353 Beşiktaş,

İSTANBUL / TÜRKİYE

Çözüm Merkezi: 444 2864 (BUNİ)
Faks: 0 [212] 381 00 20

Beşiktaş Kuzey Kampüs

(Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulu, Gastronomi)

Posta Adresi: Ihlamur Yıldız Caddesi

No:10

Gayrettepe

34353 Beşiktaş,

İSTANBUL / TÜRKİYE

Çözüm Merkezi: 444 2864 (BUNİ)
Faks: 0 [212] 381 00 20

Galata Yerleşkesi

(İletişim Fakültesi)

Posta Adresi: Müeyyetzade Mahallesi

Kemeraltı Caddesi

Karaoğlan Sokağı No: 24/a

Galata/Karaköy

İSTANBUL/TÜRKİYE

Çözüm Merkezi: 444 2864 (BUNİ)

Göztepe Yerleşkesi

(BAU Temel Tıp Bilimleri)

Posta Adresi: Sahrayı Cedid Mahallesi

Batman Sokak

No: 66 – 68

Yenisahra/Kadıköy

İSTANBUL/TÜRKİYE

 Tel: 0 216 579 8195

BAU Ofisleri

Bursa

Posta Adresi: Fethiye Mah.

Alev Sk.

No:10

Corner Plaza

Nilüfer / Bursa / TÜRKİYE

 Tel: 0224 440 00 00

 Antalya

Posta Adresi: Kılıçarslan Mah.

Park sok.

1. Mirador

No:22

Muratpaşa / Antalya / TÜRKİYE

 Tel: 0 242 241 8355

Ankara

Posta Adresi: Cinnah Cad.

Göreme Sok.

No: 1

Nazmi Bey İş Merkezi

Kat: 3 Büro: 14

Kavaklıdere /ANKARA /TÜRKİYE

 Tel: 0 312 428 6 428
(Visited 1.624 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir