Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi OBİS, BVU Öğrenci Giriş

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi OBİS, BVU Öğrenci Giriş, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi Giriş, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi OBS Giriş, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Öğrenci İşleri, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi UBYS, Batman Üniversitesi Otomasyon, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi. Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Kampüs Bilgi Yönetim Sistemi. Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Bilgi Yönetim Sistemi (Öğrenci Girişleri Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi OBS, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Kayıt Bilgi Sistemi, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Öğrenci Giriş,) Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemine https://reset.bezmialem.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir.
Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Öğrenci  Bilgi Yönetim Sistemi, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi OBS Giriş yapan Öğrenciler, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi  Akademik Takvim, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Yemek Listesi, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Ders Kaydı, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Ders Programı, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Sınav Tarihleri, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Vize Tarihleri, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Final Tarihleri, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Sınav Sonuçları, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Vize Sonuçları, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Final Sonuçları, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Bütünleme Sonuçları, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Öğrenci Harç Durum Bilgileri, Devamsızlık Bilgileri ve Not Bilgilerini öğrenebilirler.
 

Adresinde giriş yapabilirsiniz. Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi  OBS EDU giriş için OBS Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Şifremi Unuttum, OBS Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi İlk defa Şifre alacağım diyorsanız yukarıdaki linki tıklayınız.

Öğrenci otomasyon sistemine “ http://obs.bezmialem.edu.tr “ giriş yapmak için;

https://reset.bezmialem.edu.tr​ adresi üzerinden aşağıdaki adımları takip ederek şifre oluşturulur.

İlk ekrandaki kullanıcı adı kısmına öğrenci numaranızı yazdıktan sonra, kutucukta ki onay kodunu giriniz. “Onay Kodunu SMS İle Gönder”  butonuna bastığınızda ubs ye kayıtlı olan cep telefonu numaranıza gelen onay kodunu,

otomasyon-1.jpg

Yeni şifresini oluşturduktan sonra giriniz. “Parolamı Resetle” butonuna bastığınızda yeni şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

otomasyon-2.jpg

Şifre oluşturulduktan sonra otomasyon sistemine giriş yapmak için açılan ekranda Kullanıcı Adı kısmına öğrenci numarası ve şifre kısmına oluşturulan ş​ifre yazılarak giriş yapılır.

 otomasyon-4.png

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi ÖĞRENCİ DEKANLIĞI

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı (Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi OİDB)  http://ogrenci.bezmialem.edu.tr/tr/Sayfalar/index.aspx  adresinde hizmet vermektedir. Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi İletişim Bilgilerini, Adres ve Telefonunu öğrenmek ve Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi ÖİDB’da işlem yapmak için TIKLAYINIZ


Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi AKADEMİK TAKVİM

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Akademik Takvimi, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Akademik Takvimi, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Güncel Akademik Takvimi, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Akademik Takvim 2018 Bahar Dönemi, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Akademik Takvimi 2019 Güz Dönemi, Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Akademik Takvimi 2019 Bahar Dönemi,
Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Akademik Takvim İçin TIKLAYINIZ

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi DERS KAYITLARI

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Ders Kayıtları;

Kayıt Yenileme

Öğrenciler her yarıyıl başında, akademik takvimde belirlenen süreler içinde mali yükümlülüklerini yerine getiren ders seçmelerini otomasyon üzerinden yaparak kayıtlarını yenilerler, Hazırlık sınıf öğrencilerimizin kayıtları yabancı diller bölümü tarafından yapılır (Tam burslu öğrencilerimizin bursu devam ettiği sürece mali yükümlülükleri bulunmamaktadır). Derslerini seçen öğrenciler danışmanlarının onayını almak zorundadırlar. Aksi halde kayıt yenileme işlemleri geçersiz sayılır. Süresi içinde kayıt yenileme işlemlerini yaptırmayan öğrenciler, o yarıyıl derslere devam edemezler ve sınavlara giremezler.​

ÖDEME YÖNTEMLERİ
Peşin ödeme indirimi ve varsa diğer indirimler** halinde ödenecek tutarı teyit etmek için Mali ve İdari İşler Direktörlüğümüzden bilgi alabilirsiniz.
Tel: 0212 523 22 88/3034-3032-3029-3028
mbaydin@bezmialem.edu.tr
eyilmaz@bezmialem.edu.tr
gezgi@bezmialem.edu.tr
mcihan@bezmialem.edu.tr
mkaradag@bezmialem.edu.tr 
**İlk tercih indiriminden yararlanacak öğrencilerimiz aşağıda belirtilen belgelerden birer kopyayı Mali ve İdari İşler Direktörlüğümüze kayıt sırasında iletmelidir.
 – ÖSYS Tercih Listesi
 – ÖSYS Sonuç Belgesi
Tamamı Peşin Ödeme
2017-2018 akademik yılı öğrenim ücreti peşin ödenmek istenirse aşağıdaki hesaba ödeme yapılması gerekir. İlgili hesaba Türkiye’nin her yerinden masrafsız olarak havale yapabilirsiniz.
Bezmialem Vakıf Üniversitesi
T. Vakıflar Bankası-Vatan Cad. Şb.
(Şube Kodu: 0856)
IBAN: TR62 0001 5001 5800 7297 2538 27
(Açıklamada öğrenci TC’si, Adı-Soyadı ve Dönem (2017-2018) yazılmalıdır.)
1’i Peşin, Kalanı Taksitle (9 Taksit) – Kredi Kartı
2017-2018 akademik yılı öğrenim ücreti Kredi Kartı ile ödenmek istenirse toplam ücretin 1/10’u aşağıdaki hesaba peşinat tutarı olarak yatırılmalıdır.
Bezmialem Vakıf Üniversitesi
T. Vakıflar Bankası-Vatan Cad. Şb.
(Şube Kodu: 0856)
IBAN: TR62 0001 5001 5800 7297 2538 27
(Açıklamada öğrenci TC’si, Adı-Soyadı ve Dönem (2017-2018) yazılmalıdır.)
Kalan tutar için aşağıda belirtilen kredi kartlarına 9 taksit imkânı sağlanmaktadır. (Taksit yapılacak toplam tutar kadar kredi kartının kullanım limiti ve bakiyesi bulunması gerekmektedir; Toplam Tutar blokeye alınarak işlem yapılmaktadır.)
World
Bonus
Axess
Maximum
Online Tahsilat Sistemi
Kayıt döneminde Üniversitemize gelmeden ödeme yapacağınız ücreti online olarak internet sayfamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Online Tahsilat Sistemini kullanarak Kredi Kartınızla ödeme yapabilmek için tıklayınız. Kaydınız yoksa yeni kayıt oluşturarak, Eğitim ödemelerinizi kredi kartınızla online olarak gerçekleştirebilirsiniz.
(Açıklamada öğrenci TC’si, Adı-Soyadı ve Dönem (2017-2018) yazılmalıdır.)
1’i Peşin, Kalanı Taksitle (9 Taksit) – Otomatik Tahsilat Sistemi (OTS)
2017-2018 akademik yılı öğrenim ücreti O.T.S. ile ödenmek istenirse toplam ücretin 1/10’u aşağıdaki hesaba peşinat tutarı olarak yatırılmalıdır. İlgili hesaba Türkiye’nin her yerinden masrafsız olarak havale yapabilirsiniz.
Bezmialem Vakıf Üniversitesi
T. Vakıflar Bankası-Vatan Cad. Şb.
(Şube Kodu: 0856)
IBAN: TR62 0001 5001 5800 7297 2538 27
(Açıklamada öğrenci TC’si, Adı-Soyadı ve Dönem (2017-2018) yazılmalıdır.)
Kalan tutar için Veli adına T. Vakıflar Bankası’nda kredili mevduat hesabı açılır. İlgili ayın 5’i veya 20’si seçeneklerinden birini seçecek olan velinin bu hesabından her ay taksit tutarı çekilir.
OTS tercih edecek velilerimiz için T. Vakıflar Bankası standındaki banka görevlilerinden detaylı bilgi alınabilir.
OTS taahhütnamesi Mali ve İdari İşler Direktörlüğünde oluşturulup bankaya verilecek taahhütname ile yönlendirilecektir.
OTS İle Ödeme Yapabilme Koşulları
Bankaca yapılacak istihbaratı olumlu olan ve gelirini belgeleyebilen veliler OTS sistemi ile ödeme yapabileceklerdir.
Banka gerekli görmesi halinde kefil veya ek teminat talep edebilecektir.
Velilere, Banka tarafından Kredili Mevduat Hesabı (KMH) açılacaktır.
OTS Kullanabilecek Veli Grupları
Ücretliler: Kamu kesimi veya özel sektörde bir işverene bağlı ve ücret karşılığında çalışan veliler,
Emekliler: T.C. Emekli Sandığı’ndan, Sosyal Sigortalar Kurumu’ndan, BAĞ-KUR’dan veya Özel Emekli Sandıklarından emekli aylığı alan veliler,
Serbest Meslek Sahipleri: Belirli bir işverene bağlı olmaksızın “kendi adlarına ticari faaliyette bulunan” serbest meslek erbabı gerçek kişiler (doktor, diş hekimi, veteriner, avukat, serbest muhasebeci, mali müşavir, sanatçı, sporcu, danışman, müşavir, noter, mimar, mühendis…)
OTS İçin Veli’den İstenen Evraklar
 – Nüfus cüzdanı fotokopisi
 – Gelir belgesi fotokopisi
 – Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi / Maaş yazısı (Şirket yetkililerinin imza sirküleri ile beraber)
 – Serbest Meslek Sahipleri için (Vergi levhası, faaliyet belgesi, imza sirküleri, 3 yıllık beyanname, son detay mizan, kuruluş ticaret sicil gazetesi, ortakların kimlik fotokopisi şahıssa sadece kendi kimlik fotokopisi)
 – Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi veya maaş aldığı bankadan son 6 aylık maaş hesabı ekstresi 
 – E-devlet şifresi (OTS taahhütnamesi kimin adına yapılacaksa o kişinin şifresinin kayıt için gelindiğinde mutlaka edinilmiş olması gerekmektedir. Olmaması durumunda ilgili PTT şubelerinden temin edilmiş olmalıdır.).

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi İletişim, Adres ve Telefon Bilgileri:

  •  Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi 34093 Fatih/İstanbul
  •  info@bezmialem.edu.tr
  •  +90 (212) 453 18 70
  •  +90 (212) 523 22 88
  • bezmialem.edu.tr
(Visited 719 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir