Kırklareli Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi KLÜ OBS Giriş

Kırklareli Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi KLÜ OBS Giriş. Kırklareli Üniversitesi OBS Giriş, Kırklareli Öğrenci İşleri İletişim.Hacettepe Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi (ÖBS ) Giriş işlemini http://www.klu.edu.tr/ adresinden giriş yaparak; Kırklareli Üniversitesi Devamsızlık durumu, ders seçimi, sınav tarihleri, final tarihleri, vize tarihleri, bütünleme tarihleri, sınav sonuçları, not ortalaması not bilgisi ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Kırklareli  Mezun Öğrenci Bilgi Sistemi

Kırklareli Üniversitesi’nden mezun olan tüm öğrencilerimizle daha etkili iletişime geçebilmek ve üniversitemiz  ile mezunlarımız arasında bir bağ oluşturmak adına “Mezun Bilgi Sistemi”ni oluşturduk.

Bu sayede hem mezunlarımızın hangi oranda istihdam edildiğini takip edebilmek hem de iş verenler tarafından gerekli yeterliliğe sahip eleman talep edildiğinde mezunlarımızı önerebilmemiz için, bu sayfaya giriş yaparak bilgilerinizi doldurmanız faydalı olacaktır.

Şifresini bilmeyenler “Şifremi unuttum” linkini tıklayarak şifrelerini güncelleyebilirler. Sisteme giriş ile ilgili herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız;

Bilgi için  444 40 39 (dahili 1406-1409 ) no’lu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Kırıkkale Üniversitesi Akademik Takvimi

KIRKLARELİ  ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK TAKVİMİ
Önlisans, Lisans ve Lisansüstü Akademik Takvimi

Kırklareli Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI GİRİŞ

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Üniversitenin Önlisans/Lisans/Lisansüstü öğrencilerinin her türlü özlük ve akademik işlerini merkezi olarak yürütmektedir.

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

Adres       : Kayalı Kampüsü / KIRKLARELİ
Tel           : (0288) 212 96 78
Fax          : (0288) 212 96 79
E-mail     : oidb@klu.edu.tr
Öğrenci Hizmetleri 
(Visited 2.230 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir