YBÜ OBS Giriş, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi

YBÜ OBS Giriş, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi OBS Öğrenci Girişi, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Otomasyon, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Kampüs Bilgi Yönetim Sistemi. Ankara Yıldırın Beyazıt Üniversitesi Öğrenci İşleri Bilgi Yönetim Sistemi. AYBÜ OBS

Ankara YBÜ Öğrencileri Eğitim Öğrenim İşlemlerini https://obs.ybu.edu.tr/  adresinden yada aşağıdaki linkten ulaşabilirler.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi  Öğrenci  Bilgi Yönetim Sistemi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi YBÜ OBS Otomasyon Giriş yapan Öğrenciler,  Akademik Takvim, Yemek Listesi,  Ders Kaydı,  Ders Programı, Sınav Tarihleri,  Vize Tarihleri, Final Tarihleri,  Sınav Sonuçları,  Vize Sonuçları,  Final Sonuçları,  Bütünleme Sonuçları, Öğrenci Harç Durum Bilgileri, Devamsızlık Bilgileri ve Not Bilgilerini öğrenebilirler.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi OBİS EDU giriş için Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğrenci Şifremi Unuttum, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İlk defa Şifre alacağım diyorsanız yukarıdaki linki tıklayınız.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi WEB SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ


YBÜ ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI

Adres : Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa Külliyesi Dumlupınar Mahallesi Esenboğa/Ankara
Tel       : (0 312) 324 15 55
Fax      : (0 312 ) 324 15 05
Mail     : destek@ybu.edu.tr
Web Sayfası : 
www.ybu.edu.tr

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına Ziyaret Etmek İçin TIKLAYINIZ


YBÜ AKADEMİK TAKVİM

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Akademik Takvimi, Ankara YBÜ Akademik Takvimi,  Güncel Akademik Takvimi,  Akademik Takvim 2018 Bahar Dönemi,  Akademik Takvimi 2019 Güz Dönemi,  Akademik Takvimi 2019 Bahar Dönemi
Ankara Üniversitesi Akademik Takvim İçin TIKLAYINIZ

YBÜ YENİ KAYIT

 

NEDEN Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi?

Yükseköğretim alanına yeni bir soluk getirmek ve standartları yükseltmek amacıyla yola çıkan Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’ni tercih etmek için çok nedeniniz var.

Akademik kadro

Temel ve yüksek eğitimlerini yurt dışı ve yurt içindeki önde gelen üniversitelerde tamamlamış dinamik ve yenilikçi akademik kadromuz, öğrencilerimizin geleceğini onlarla birlikte inşa etmek için hazırlıklarını tamamladı.

Yenilikçi üniversite anlayışı

Yükseköğrenim, çağın gerekliliklerine en hızlı uyum sağlayabilen ve daha da önemlisi, değişim ve ilerlemenin öncüsü olabilen kurumlara ihtiyaç duymaktadır. Üniversitemiz, her biri alanlarında seçkin, eğitim ve öğretimden bilimsel atılımlara üniversiteye ilişkin her alanda yenilikçi ve sınırları aşmaya aday bakış açılarına sahip akademik ve idari kadrolarıyla bu ihtiyacı karşılamak üzere yola çıktı. Öğrencilerimizin hayata atacakları ilk adımlarda onlara destek olmak ve gelecek günler için hem öğrencilerimize hem de tüm topluma yepyeni ufuklar açmak, üniversitemizin temel hedefidir.

AYBÜ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa Külliyesi Dumlupınar Mahallesi Esenboğa/Ankara
Tel       : (0 312) 324 15 55
Fax      : (0 312 ) 324 15 05
Mail     : destek@ybu.edu.tr
Web Sayfası : 
www.ybu.edu.tr

(Visited 2.616 times, 2 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir