Yeditepe Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi OBS, Yeditepe üniversitesi öğrenci ders kayıt, sınav sonuç öğrenme not öğrenme öğrenci işlemleri

 

Yeditepe Üniversitesi Öğrenim Ücreti EFT / Havale Ödeme Bilgileri

Yeditepe Üniversitesi Öğrenim Ücreti EFT / Havale Ödeme Bilgileri .Yeditepe Üniversitesi yeni kayıt Öğrenim ücreti ödeme EFT ile,Yeditepe Üniversitesi yeni kayıt Öğrenim ücreti ödeme havale ile.Yeditepe Üniversitesi yeni kayıt Öğrenim ücreti ödeme kredi kartı ile.Yeditepe Üniversitesi Güz dönemi Öğrenim ücreti ödeme, Yeditepe Üniversitesi bahar dönemi Öğrenim ücreti ödeme.Yeditepe Üniversitesi Öğrenim Ücreti EFT / Havale Ödeme Bilgileri.

YAPI KREDİ BANKASI İLE SÖZLEŞME YAPILARAK ÖDEME SEÇENEĞİ:

Kayıt işlemleri için Yeditepe Üniversitesi’ne gelmeden önce ödeme yapmak isteyen velilerimiz; Türkiye genelindeki herhangi bir Yapı Kredi Bankası şubesine giderek Öğrenci Numarası ile ödemelerini yapabilirler.

Ödeme Planı Şubelerdeki banka görevlileri tarafından velilerimize

iletilecektir.
Yapı Kredi Bankası için gerekli evrak: Öğrenci velisinin nüfus cüzdan fotokopisi.

Ödeme Şekli:

1) %25 Peşinat, kalanı 6 Taksit şeklinde ödenebilir. Peşinat tutarı kredi kartıyla ödenemez.

2) Öğretim Ücretinin iki eşit taksitte ödenmesi halinde sözleşme esnasında 1⁄2’si, 15- 19 Ocak 2018 tarihleri arasında ise kalan 1⁄2’si ödenmelidir.

Yapı Kredi Bankası şubelerinden ödemesini yapan velilerimiz ödemenin yapıldığına dair banka dekontunu mutlaka kayıt evrakları ile birlikte getirmelidirler.

Önceden ödeme yapmayan ve Banka Sözleşmesi ile ödeme yapmak isteyen velilerimiz kayıt işlemleri için Üniversiteye geldiklerinde de Banka Sözleşmesi ile ödeme yapabilirler.

KREDİ KARTLARI ÖDEME SEÇENEĞİ Sanal Pos ile Kredi Kartıyla Ödeme:

www.yeditepe.edu.tr internet adresimizden sanal pos aracılığı ile yıllık ücretin tamamı taksitlendirilebilir. Bonus – World – Maximum – Axess kredi kartlarına 9 eşit taksitle

Üniversiteye iletilen cep telefonlarına SMS olarak gönderilecektir. Ayrıca öğrenciler; T.C. Kimlik numaraları ÖSYM tarafından Üniversiteye bildirildiğinde http://esorgulama.yeditepe.edu.tr adresinden öğrenci numaralarını

Öğrenci numaraları ÖSYM tarafından

öğrenebilirler.

ödeme yapılabilir. Lütfen ödemeniz ile ilgili banka dekontunu kayıt evrakları ile birlikte yanınızda getiriniz.

Kayıt İşlemleri Esnasında Kredi Kartı ile Ödeme:

Sanal pos kullanmayı tercih etmeyen velilerimiz kayıt için Üniversitemize geldiklerinde de Bonus – World – Maximum – Axess kredi kartlarına yıllık ücretin tamamını 9 eşit taksitle ödeme yapabilirler.

E. KAYITİŞLEMLERİ

1. KAYIT ESNASINDA ÖDEME YAPMAYACAK ÖĞRENCİLER

Bu kategorideki öğrencilerimiz, tam burslu kontenjanlara yerleşen veya ödemesini yapmış, banka dekontu yanında olan öğrencilerdir.

Yeditepe Üniversitesi İletişim Bilgileri

Telefon: 0216 578 02 03
Fax: 0216 578 00 00
 Web: http://www.yeditepe.edu.tr/
 E-posta: caykutbingol@yeditepe.edu.tr
 Adres: 26 Ağustos Yerleşimi.Kayışdağı Cad.34755 Ataşehir/İstanbul
(Visited 1.337 times, 1 visits today)