İBU UBYS Giriş, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi

İBU UBYS Giriş, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi UBYS, İBÜ Öğrenci Girişi. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bilgi Yönetim Sistemi (Öğrenci Girişleri İBU UBYS, ABİÜ ÖBS, AİBÜ OBS,)

İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ GİRİŞİ

İzzet Baysal Üniversitesi  Bilgi Yönetim Sistemi İBU BYS Giriş yapan Öğrenciler, İBU Akademik Takvim, İBU Yemek Listesi,İBU Ders Kaydı, İBÜ Ders Programı, İBÜ Sınav Tarihleri, İBU Vize Tatihleri,İBÜ Final Tarihleri, İBÜ Sınav Sonuçları, İBÜ Vize Sonuçları,İBÜ Final Sonuçları, İBÜ Bütünleme Sonuçları, Öğrenci Harç Durum Bilgileri, Devamsızlık Bilgileri ve Not Bilgilerini öğrenebilirler.

AİBÜ ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı (İBU OİDB) http://oidb.ibu.edu.tr/ adresinde hizmet vermektedir. Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim Bilgilerini, Adres ve Telefonunu öğrenmek ve İBÜ ÖİDB’da işlem yapmak için TIKLAYINIZ


AİBÜ AKADEMİK TAKVİM

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Akademik Takvimi, AİBÜ Akademik Takvimi, İBÜ Akademik Takvimi, İBÜ Akedemik Takvim Bahar Dönemi, İBÜ Akademik Takvimi  Güz Dönemi, İBÜ Akademik Takvimi  Bahar Dönemi,
AİBÜ Akademik Takvim İçin TIKLAYINIZ

İBÜ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim,Adres ve Telefon Bilgileri:

AİBÜ Telefon: 03742541000

AİBÜ Fax: 0 374 2534506

AİBÜ Web: http://www.ibu.edu.tr/   

İBU Adres: Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Kampüsü 14280 BOLU

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Nerede? Abant İzzet Baysal Üniversitesine Nasıl Gidilir?

Ulaşım

 Şehir içinde ulaşım belediye otobüsleri ile sağlanmaktadır. Şehir merkezinden kampüse ulaşım Bolu Belediyesi’ne ait otobüsler ile sağlanmaktadır. Şehir merkezi ile Merkez Yerleşke arasındaki mesafe 12 km. dir ve bu mesafedeki yolculuk 25 dakika sürmektedir.Haftanın her günü 30 dakikada bir saat 23.00’e kadar araç bulunmaktadır.
(Visited 6.853 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir