Çağ Üniversitesi Otomasyon, Çağ Üniversitesi OBS

Çağ Üniversitesi OBS, Çağ Üniversitesi Kampüs Yönetim Sistemi Giriş, Çağ Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi Giriş, Çağ Üniversitesi OBS Giriş, Çağ Üniversitesi Öğrenci İşleri, Çağ Üniversitesi UBS, Çağ Üniversitesi Otomasyon, Çağ Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi. Çağ Üniversitesi Kampüs Bilgi Yönetim Sistemi. Çağ Üniversitesi Bilgi Yönetim Sistemi (Öğrenci Girişleri Çağ Üniversitesi UBS, Çağ Üniversitesi Kayıt Bilgi Sistemi, Çağ Üniversitesi Öğrenci Giriş,) Çağ Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemine https://ubs.cag.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir.
Çağ Üniversitesi Öğrenci  Bilgi Yönetim Sistemi, Çağ Üniversitesi OBS Giriş yapan Öğrenciler, Çağ Üniversitesi  Akademik Takvim, Çağ Üniversitesi Yemek Listesi, Çağ Üniversitesi Ders Kaydı, Çağ Üniversitesi Ders Programı, Çağ Üniversitesi Sınav Tarihleri, Çağ Üniversitesi Vize Tarihleri, Çağ Üniversitesi Final Tarihleri, Çağ Üniversitesi Sınav Sonuçları, Çağ Üniversitesi Vize Sonuçları, Çağ Üniversitesi Final Sonuçları, Çağ Üniversitesi Bütünleme Sonuçları, Çağ Üniversitesi Öğrenci Harç Durum Bilgileri, Devamsızlık Bilgileri ve Not Bilgilerini öğrenebilirler.
 

Adresinde giriş yapabilirsiniz. Çağ Üniversitesi  OBS EDU giriş için OBS Çağ Üniversitesi Şifremi Unuttum, OBS Çağ Üniversitesi İlk defa Şifre alacağım diyorsanız yukarıdaki linki tıklayınız.

İlk şifre oluştururken problem yaşayan ya da şifrelerini sıfırlamak isteyenler öğrenciler bölüm sekreterliklerine başvurularını yapabilirler.

Öğrenci Otomasyon Sistemi ve Kayıtları

REKTÖRLÜK DUYURUSU

Öğrenci Otomasyon Sistemi

Üniversitemizde Öğrenci Otomasyon Sisteminin uygulamaya sokulması nedeniyle;

1. Yarıyıl Sınavlarının (Final) tamamlanmasıyla öğrencilerin, yarı yıl dönem ders sonuçları harf notu olarak internette otomasyon programından açıklanacaktır.

2. Öğrencilere sınav sonuçları konusunda sözlü ve liste ile bilgi verilmeyecek, öğrencilerin sonuçları internetten öğrenmeleri konusunda yönlendirme yapılacaktır.

3. Kayıt yenileme, ders ekleme-çıkarma işlemleri Üniversitemizin akademik takvimindeki tarihler arasında internetten öğrenci otomasyon sistemi vasıtasıyla yapılacaktır.

4. Akademik Takvimimizin kayıt yenileme tarihlerinin son günü saat 17:30’dan sonra alınacak öğrenci listeleri, yoklama listelerine esas olacak ve ancak bu listelerde numarası ve ismi bulunan öğrenciler derslere girebileceklerdir.

Konunun tüm öğretim elamanlarına, danışmanlara ve sekretarya hizmetini gören personele duyurulmasını, herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesini ve yakın takibini önemle rica ederim.


Çağ Üniversitesi ÖĞRENCİ DEKANLIĞI

Çağ Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı (Çağ Üniversitesi OİDB)  http://www.cag.edu.tr/tr/ogrenci-isleri-mudurlugu adresinde hizmet vermektedir. Çağ Üniversitesi İletişim Bilgilerini, Adres ve Telefonunu öğrenmek ve Çağ Üniversitesi ÖİDB’da işlem yapmak için TIKLAYINIZ


Çağ Üniversitesi AKADEMİK TAKVİM

Çağ Üniversitesi Akademik Takvimi, Çağ Üniversitesi Akademik Takvimi, Çağ Üniversitesi Güncel Akademik Takvimi, Çağ Üniversitesi Akademik Takvim 2018 Bahar Dönemi, Çağ Üniversitesi Akademik Takvimi 2019 Güz Dönemi, Çağ Üniversitesi Akademik Takvimi 2019 Bahar Dönemi,
Çağ Üniversitesi Akademik Takvim İçin TIKLAYINIZ

Çağ Üniversitesi DERS KAYITLARI

Çağ Üniversitesi Ders Kayıtları;

2017-2018 BAHAR DÖNEMİ KAYIT YENİLEME, DERS SEÇİMİ VE DERS KAYIT FORMLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Çağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde halen açık olan ve eğitimine devam edilecek olan Lisansüstü Programlarda 2017-2018 Bahar dönemi eğitim öğretimine 12 Şubat 2018 gününden itibaren Mersin/Yenice Çağ Üniversitesi Kampüsü Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü SOBE 1-2-3-4 dersliklerinde dersler yapılmaya başlanılacaktır.

2017-2018 Bahar döneminde verilecek olan derslere ait ders gün ve saatleri ile ilgili ders kayıt formlarını incelemek için (LÜTFEN BURAYI TIKLAYINIZ)  linkinden duyurulacaktır.

İlgili tüm öğrencilerimize 2017-2018 Bahar dönemine ait kayıt yenilemelerini eski/yeni tüm öğrencilerimizin derslerinin seçilerek dönemlik kayıtlarının ve almak istedikleri derslere ait ders kayıtlarının yapılması gerekmekte olduğundan halen dönemlik kayıtlarını yenilememiş olan öğrencilerimizin Bahar dönemine ait dönemlik kayıtlarını en geç 16 Şubat 2018 günü mesai bitimine kadar yenilenmesinin yapılmasını önemle duyururuz.


Çağ Üniversitesi İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çağ Üniversitesi İletişim, Adres ve Telefon Bilgileri:

Adres Çağ Üniversitesi Yaşar Bayboğan Kampüsü Adana-Mersin Karayolu üzeri 33800 Yenice/MERSİN
Telefon +90 324 651 48 00
Fax +90 324 651 48 11
Email cag@cag.edu.tr
(Visited 809 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir