Acıbadem OBS, Acıbadem Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi Giriş

ACU Acıbadem OBS, Acıbadem Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi Giriş. Acıbadem Üniversitesi OBS Giriş,  Acıbadem Üniversitesi Otomasyon, Acıbadem Üniversitesi Kampüs Bilgi Yönetim Sistemi. Acıbadem Üniversitesi ÖBS, Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Öğrenci Giriş

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ OBS GİRİŞ

OBS Öğrenci Bilgi Sistemi kullanıcı adınız öğrenci numaranızdır. Sisteme ilk kez giriş yapacak öğrenciler ile şifresini unutan öğrencilerimiz “Şifre Sıfırla” linki ile şifrelerini alabilirler. Hazırlık sınıfına kayıtlı öğrencilerimizin şifre sıfırlama ekranında “Sınıfı” bilgisine sayıyla sıfır “0” girmesi gerekmektedir.

Şifre sıfırlama işleminde şifre / yeni şifre bilginiz @live.acibadem.edu.tr uzantılı Üniversite e-posta adresinize otomatik olarak  gönderilir. @live.acibadem.edu.tr uzantılı eposta hesabınızın bilgileri daha önce SMS ile tarafınıza gönderilmişti.

OBS-Öğrenci Bilgi Sistemi kullanıcı adı ve şifresi ile eğitim yılı içerisinde kullanacağınız  EYS–Eğitim Yönetim Sistemi kullanıcı adı ve şifreniz aynıdır. EYS-Eğitim Yönetim Sistemine ders kayıt işleminden sonra giriş yapabilirsiniz. Ders Kayıtları ile ilgili ayrıntılı bilgi web sitemiz üzerinden “Duyurular” alanında ilgili tarihlerde yayınlanacaktır.

  • E-posta adresiniz ile ilgili soru ve sorunlarınız için  Bilgi İşlem Müdürlüğü’ne ait sistem@acibadem.edu.tr eposta adresinden destek alabilirsiniz.
  • OBS-Öğrenci Bilgi Sistemi kullanıcı adı ve şifresi ile ilgili soru ve sorunlarınız için Öğrenci İşleri Müdürlüğü’ne ait ogrenci.isleri@acibadem.edu.tr adresinden destek alabilirsiniz.
Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi  Öğrenci  Bilgi Yönetim Sistemi Acıbadem Üniversitesi OBS Giriş yapan Öğrenciler, Acıbadem Üniversitesi  Akademik Takvim, Acıbadem Üniversitesi Yemek Listesi, Acıbadem Üniversitesi Ders Kaydı, Acıbadem Üniversitesi Ders Programı, Acıbadem Üniversitesi Sınav Tarihleri, Acıbadem Üniversitesi Vize Tarihleri, Acıbadem Üniversitesi Final Tarihleri, Acıbadem Üniversitesi Sınav Sonuçları, Acıbadem Üniversitesi Vize Sonuçları, Acıbadem Üniversitesi Final Sonuçları, Acıbadem Üniversitesi Bütünleme Sonuçları, Öğrenci Harç Durum Bilgileri, Devamsızlık Bilgileri ve Not Bilgilerini öğrenebilirler.

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ İŞLERİ

Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Öğrenci İşleri   (Acıbadem Üniversitesi Öİ )  Acıbadem Mehmet Ali Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Öğrenci İşleri  işlem yapmak için TIKLAYINIZ


ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK TAKVİM

Acıbadem Üniversitesi Akademik Takvimi, Acıbadem Üniversitesi Akademik Takvimi, Acıbadem Üniversitesi Güncel Akademik Takvimi, Acıbadem Üniversitesi Akedemik Takvim Bahar Dönemi, Acıbadem Üniversitesi Akademik Takvimi Güz Dönemi,Acıbadem Üniversitesi Akademik Takvimi Bahar Dönemi,
Acıbadem Üniversitesi Akademik Takvim İçin TIKLAYINIZ

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Kayışdağı Caddesi No:32, 34752 Ataşehir / İSTANBUL
Telefon: 0216 500 4444
(Visited 9.394 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir