Aksaray Üniversitesi OBS Öğrenci Bilgi Sistemi, ASÜ ÖBS Girişi

 Aksaray Üniversitesi OBS Öğrenci Bilgi Sistemi Girişi, ASÜ ÖBS Girişi,  Aksaray Üniversitesi OBS öğrenci Girişi, Aksaray Üniversitesi Akademik Takvim, Aksaray Üniversitesi Adres, Aksaray Üniversitesi Nerede? Aksaray Üniversitesi OBS Öğrenci Girişi,  Aksaray Üniversitesi Bilgi Yönetim Sistemi Otomasyon,  Aksaray Üniversitesi Kampüs Bilgi Yönetim Sistemi Giriş için aşağıdaki linki tıklayınız.

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ OBS ÖĞRENCİ GİRİŞİ

Aksaray Üniversitesi Öğrenci  Bilgi Yönetim Sistemi  OBS Otomasyon Giriş yapan Öğrenciler,   Akademik Takvim,  Yemek Listesi,  Ders Kaydı, Ders Programı,  Sınav Tarihleri,  Vize Tatihleri,  Final Tarihleri,  Sınav Sonuçları,  Vize Sonuçları, Final Sonuçları, Bütünleme Sonuçları, Öğrenci Harç Durum Bilgileri, Devamsızlık Bilgileri ve Not Bilgilerini öğrenebilirler.
Aksaray Üniversitesi OBS EDU giriş için Aksaray Üniversitesi Öğrenci Şifremi Unuttum, İlk defa Şifre alacağım diyorsanız yukarıdaki linki tıklayınız.

Aksaray Üniversitesi WEB SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ


 AKSARAY ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı 

Adres Aksaray Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

Adana Yolu Üzeri E-90 Karayolu 7. Km Merkez Kampüs Rektörlük Binası 68100 Aksaray / Türkiye

Telefon 0382 288 31 21

Fax 0382 288 3139

oidb@aksaray.edu.tr

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına Ziyaret Etmek İçin TIKLAYINIZ


AKSARAY ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK TAKVİM

Aksaray Üniversitesi Akademik Takvimi,  Güncel Akademik Takvimi, Akademik Takvim  Bahar Dönemi, Aksaray Akademik Takvimi  Güz Dönemi, Aksaray Akademik Takvimi  Bahar Dönemi
Aksaray Üniversitesi Akademik Takvim İçin TIKLAYINIZ


 AKSARAY ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Merkez Kampüse Ulaşım
Aksaray Üniversitesi kampusüne şehir merkezinden her 5 dakikada bir hareket eden ve Aksaray Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin yanından geçen özel halk otobüsleri ile ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Adres: Aksaray Üniversitesi Bahçesaray  Mahallesi 68100 Aksaray

Telefon: (0382) 288 31 21

Aksaray Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Aksaray Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Yerleşkesine  
Aksaray Meslek Yüksekokulu Aksaray Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin karşısında bulunmaktadır. Terminale yürüyüş mesafesindedir.  Şehir merkezinden ise her 5 dakikada bir hareket eden özel halk otobüsleri ile ulaşılabilmektedir.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Yerleşkesine
Şehir merkezinde bulunan Kurşunlu Cami önünden veya Aksaray Lisesi yanından kalkan TOKİ dolmuşlarına binilerek Hastane Durağı’nda inmek vasıtasıyla  Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’na ulaşılabilmektedir.

Güzelyurt Meslek Yüksekokulu Yerleşkesine
Güzelyurt Meslek Yüksekokulu ilçe merkezinde olup; Aksaray’a Karayolları ulaşımı 47, Tali yol ulaşımı ise 35 km mesafededir. Güzelyurt İlçe Merkezinde Merkez Yukarı Mahalle Prof. Dr. Necdet SAĞLAM Caddesi Numara 11’de İdari Bina, Yine Aynı Cadde üzerinde Numara 13’de tek çatı altında birleştirilmiş yeni Eğitim binası ve Niğde Caddesi üzerinde misafirhanesi, atölyeleri ve yemekhanesi bulunmaktadır.

Şereflikoçhisar Berat Cömertoğlu Meslek Yüksekokulu ve Şereflikoçhisar Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu Yerleşkesine
Meslek Yüksekokulumuz Ankara’nın Şereflikoçhisar İlçesinde Adana–Ankara E-90 karayolu üzerinde kurulu olup ulaşım son derece kolaydır. Ankara ve Aksaray’dan gelen otobüsler okulumuzun önünden geçmektedir.

Ayrıca Meslek Yüksekokulumuz Şereflikoçhisar Kredi ve Yurtlar Kurumuna 100 metre uzaklıkta olup öğrencilerimizin okula ulaşımı son derece kolaydır. Şereflikoçhisar Kredi Yurtlar Kurumu 132 Kız , 98 Erkek kapasitede olup kapasite artırımı ile ilgili çalışmalar sürmektedir.

Ortaköy Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Yerleşkesine
Aksaray ile Ortaköy ilçesi arasındaki mesafe yaklaşık 50 km olup Aksaray terminalinden her saat başı hareket eden otobüsler ile Ortaköy ilçesine ulaşılabilmektedir. Ortaköy terminali ile Ortaköy Meslek Yüksekokulu arasındaki mesafe 2 km olup özel servis araçları ve taksiler aracılığıyla Meslek Yüksekokulu’na kolaylıkla gidilebilmektedir.

                           

(Visited 5.962 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir