Artvin OBS Giriş, Artvin Çoruh Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi

Artvin Çoruh Üniversitesi OBS Giriş, Artvin Çoruh Üniversitesi Öğrenci İşleri, Artvin Çoruh Üniversitesi UBYS, Artvin Çoruh Üniversitesi Otomasyon, Artvin Çoruh Üniversitesi Akademik Takvim. Artvin Çoruh Üniversitesi Kampüs Bilgi Yönetim Sistemi.

ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ OBS GİRİŞ

 YKS ile yerleşen ve yeni kayıt olan öğrencilerimiz ile Şifresini unutan öğrencilerimiz “Şifre Sıfırla” sekmesinden şifre belirleme işlemi yapmaları gerekmektedir. Şifre sıfırlama işleminde sınıf bilgisine “İngiliz Dili ve Edebiyatı” programı hazırlık sınıfı öğrencileri 0 diğer tüm öğrenciler bulundukları sınıf bilgisini yazmaları gerekmektedir.

Tüm lisans ve önlisans öğrencileri için öğrno@ogrenci.artvin.edu.tr şeklinde e-posta adresleri otomatik olarak tanımlanmıştır.  WİFİ, VPN, Moodle gibi hizmetlere erişim için öğrenci e-posta adresleri ve şifreleri kullanılacaktır. Lisans ve önlisans öğrencileri e-posta şifrelerini Üniversite web sayfasındaki E-Posta işlemleri-Parolamı unuttum formundan değiştirebilirler.

Artvin Çoruh Üniversitesi Öğrenci  Bilgi Yönetim Sistemi, Artvin Çoruh Üniversitesi OBS Giriş yapan Öğrenciler, Artvin Çoruh Üniversitesi  Akademik Takvim, Artvin Çoruh Üniversitesi Yemek Listesi, Artvin Çoruh Üniversitesi Ders Kaydı, Artvin Çoruh Üniversitesi Ders Programı, Artvin Çoruh Üniversitesi Sınav Tarihleri, Artvin Çoruh Üniversitesi Vize Tatihleri, Artvin Çoruh Üniversitesi Final Tarihleri, Artvin Çoruh Üniversitesi Sınav Sonuçları, Artvin Çoruh Üniversitesi Vize Sonuçları, Artvin Çoruh Üniversitesi Final Sonuçları, Artvin Çoruh Üniversitesi Bütünleme Sonuçları, Artvin Çoruh Üniversitesi Öğrenci Harç Durum Bilgileri, Devamsızlık Bilgileri ve Not Bilgilerini öğrenebilirler.

Artvin Çoruh Üniversitesi ÖĞRENCİ DEKANLIĞI

Artvin Çoruh Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı (Artvin Çoruh Üniversitesi OİDB). Artvin Çoruh Üniversitesi İletişim Bilgilerini, Adres ve Telefonunu öğrenmek ve Artvin Çoruh Üniversitesi ÖİDB’da işlem yapmak için TIKLAYINIZ.


Artvin Çoruh Üniversitesi AKADEMİK TAKVİM

Artvin Çoruh Üniversitesi Akademik Takvimi, Artvin Çoruh Üniversitesi Akademik Takvimi, Artvin Çoruh Üniversitesi Güncel Akademik Takvimi, Artvin Çoruh Üniversitesi Akademik Takvim Bahar Dönemi, Artvin Çoruh Üniversitesi Akademik Takvimi Güz Dönemi, Artvin Çoruh Üniversitesi Akademik Takvimi Bahar Dönemi,
Artvin Çoruh Üniversitesi Akademik Takvim İçin TIKLAYINIZ

Artvin Çoruh Üniversitesi İLETİŞİM BİLGİLERİ

Artvin Çoruh Üniversitesi İletişim, Adres ve Telefon Bilgileri:

Adres : Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörlüğü 08100 Seyitler, Merkez, Artvin, Türkiye
Telefon : 0 466 215 1000
Faks : 0 466 215 1055

(Visited 4.132 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir