Gaziantep Üniversitesi OBS, Gaziantep Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi Giriş

Gaziantep Üniversitesi OBS, Gaziantep Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi Giriş.Gaziantep Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi (ÖBS ) Giriş işlemini https://obs.gantep.edu.tr/  adresinden giriş yaparak; Gaziantep Üniversitesi Devamsızlık durumu, ders seçimi, sınav tarihleri, final tarihleri, vize tarihleri, bütünleme tarihleri, sınav sonuçları, not ortalaması not bilgisi ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Gaziantep Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı İletişim Bilgileri.

Adres: Üniversite Bulvarı 27310 Şehitkamil – Gaziantep, TÜRKİYE
Tel: +90 (342) 360 12 01
Faks: +90 (342) 360 10 63
E-posta: ogrisl@gantep.edu.tr

Gaziantep Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı telefonu, adresi, mail adresi, duyurular ve diğer işlemler için aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Öğrenci İşleri daire Başkanlığı WEB Sayfası

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Üniversitenin Önlisans/Lisans/Lisansüstü öğrencilerinin her türlü özlük ve akademik işlerini merkezi olarak yürütmektedir.

Üniversiteye bağlı Gaziantep ili dışındaki İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Nizip Eğitim Fakültesi, Oğuzeli Meslek Yüksekokulu, Nizip Meslek Yüksekokulu, İslahiye Meslek Yüksekokulu, Nurdağı Meslek Yüksekokulu ve Araban Meslek Yüksekokulunda kayıtlı öğrencilerin özlük ve akademik işleri ilgili akademik birimlerce yerinde yürütülmekte olup koordinasyon görevi ise Dairemizce yürütülmektedir.

Dairemiz, öğrencilerin akademik işlerini, Üniversite  Senatosunun belirlediği Akademik Takvime bağlı kalarak, Kanun, Yönetmelikler ve Üniversitemiz yetkili organlarının almış olduğu kararlar çerçevesinde yürütür.

Gaziantep Üniversitesi Akademik Takvimi

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK TAKVİMİ
Önlisans, Lisans ve Lisansüstü Akademik Takvimi
Tıp Fakültesi Akademik Takvimi
Diş Hekimliği Fakültesi Akademik Takvimi
Hukuk Fakültesi Akademik Takvimi
Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu  Akademik Takvimi

 

(Visited 14.397 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir