AİBÜ BYS, İzzet Baysal Üniversitesi BYS, İBU Öğrenci Bilgi Sistemi

AİBÜ BYS, İzzet Baysal Üniversitesi BYS, İBÜ Öğrenci Bilgi Sistemi. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bilgi Yönetim Sistemi (Öğrenci Girişleri İBUU BYS,ABİÜ ÖBS,AİBÜ BYS,) AİBÜ Öğrenci Bilgi Sistemi Abant İzzet Baysal Üniversitesine http://www.sbe.ibu.edu.tr/tr/  İzzet Baysal Üni sbe adresinden ulaşılabilir.
İzzet Baysal Üniversitesi  Bilgi Yönetim Sistemi İBU BYS Giriş yapan Öğrenciler, İBU Akademik Takvim, İBU Yemek Listesi,İBU Ders Kaydı, İBÜ Ders Programı, İBÜ Sınav Tarihleri, İBU Vize Tatihleri,İBÜ Final Tarihleri, İBÜ Sınav Sonuçları, İBÜ Vize Sonuçları,İBÜ Final Sonuçları, İBÜ Bütünleme Sonuçları, Öğrenci Harç Durum Bilgileri, Devamsızlık Bilgileri ve Not Bilgilerini öğrenebilirler.

http://bys.ibu.edu.tr/ Adresinde giriş yapabilirsiniz. BYS İBU EDU giriş için İBU BYS Şifremi Unuttum,İBU BYS İlk defa Şifre alacağım diyorsanız yukarıdaki linki tıklayınız.

İlk şifre oluştururken problem yaşayan ya da şifrelerini sıfırlamak isteyenler öğrenciler bölüm sekreterliklerine başvurularını yapabilirler.


İBÜ ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI

İzzet Baysal Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı (İBU OİDB) http://oidb.ibu.edu.tr/ adresinde hizmet vermektedir. Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim Bilgilerini, Adres ve Telefonunu öğrenmek ve İBÜ ÖİDB’da işlem yapmak için TIKLAYINIZ


İBÜ AKADEMİK TAKVİM

Abant İzzet Baysal Üniversitesi AkademikTakvimi, AİBÜ Akademik Takvimi, İBÜ Akademik Takvimi, İBÜ Akedemik Takvim 2018 Bahar Dönemi, İBÜ Akademik Takvimi 2019 Güz Dönemi,İBÜ Akademik Takvimi 2019 Bahar Dönemi,
AİBÜ Akademik Takvim İçin TIKLAYINIZ

İBÜ DERS KAYITLARI

İzzet Baysal Üniversitesi Ders Kayıtları, AİBÜ Ders Kayıtları, İBÜ Ders Kayıtları

AİBU Ders Kayıtları Dönemi Katkı Payı – Öğrenim Ücreti Ödemeleri ile İnternet Üzerinden Ders Kayıtları  her eğitim-öğretim yılı Bahar ve Güz dönemi, ÖĞRENCİ DERS KAYITLARI  üniversite yönetimince belirlenen tarihlerde yapılmaktadır.

Öğrencilerin seçtikleri dersler için danışman onayları (Ekle/Sil) üniversite yönetimi tarafından belirlenmektedir.

Harç ödemeleri ve İnternet üzerinden ders kayıtları, hazırlıkları bitmiş birimler tablo halinde gösterilecektir.

Öğrenciler harç ödemelerini, belirtilen tarihlerden itibaren Türkiye Is Bankasi aracılığı (yurt içindeki her hangi bir şubesi, bankamatikler, internet şubesi, telefon şubesi) ile öğrenci numarasını beyan ederek ödeme yapabilirler.

** İkinci üniversite olarak (her iki üniversite de aktif öğrenciler) üniversite  kayıtlanan veya eğitimi devam eden öğrenciler  harç borçlandırma işlemleri devam edenler  ders kayıtlarını yapmadan önce harç borçlarını sorgulamaları ve varsa ödemelerini yaptıktan sonra kayıtlarını tamamlamaları önemle duyurulur.


İBÜ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İletişim,Adres ve Telefon Bilgileri:

AİBÜ Telefon: 03742541000

AİBÜ Fax: 0 374 2534506

AİBÜ Web: http://www.ibu.edu.tr/   

İBU Adres: Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Kampüsü 14280 BOLU

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Nerede? Abant İzzet Baysal Üniversitesine Nasıl Gidilir?

Ulaşım

 Şehir içinde ulaşım belediye otobüsleri ile sağlanmaktadır. Şehir merkezinden kampüse ulaşım Bolu Belediyesi’ne ait otobüsler ile sağlanmaktadır. Şehir merkezi ile Merkez Yerleşke arasındaki mesafe 12 km. dir ve bu mesafedeki yolculuk 25 dakika sürmektedir.Haftanın her günü 30 dakikada bir saat 23.00’e kadar araç bulunmaktadır.
(Visited 3.124 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir